B3 otobüs saatleri
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine ait B3 otobüsünün güzergahına ve hareket saatlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.
HAFTAİÇİ
ÜNİVERSİTE
06:20 06:38 06:55 07:12 07:30 07:48 08:05 08:22 08:40 08:58 09:15 09:32 09:50 10:08 10:25 10:42 11:00 11:18 11:35 11:52 12:10 12:28 12:45 13:02 13:20 13:38 13:55 14:12 14:30 14:48 15:05 15:22 15:40 15:58 16:15 16:32 16:50 17:08 17:25 17:42 18:00 18:18 18:35 18:52 19:10 19:28 19:45 20:02
TALAYTEPE
06:20 06:38 06:55 07:12 07:30 07:48 08:05 08:22 08:40 08:58 09:15 09:32 09:50 10:08 10:25 10:42 11:00 11:18 11:35 11:52 12:10 12:28 12:45 13:02 13:20 13:38 13:55 14:12 14:30 14:48 15:05 15:22 15:40 15:58 16:15 16:32 16:50 17:08 17:25 17:42 18:00 18:18 18:35 18:52 19:10 19:28 19:45 20:02
HAFTASONU
ÜNİVERSİTE
06:30 07:05 07:40 08:15 08:50 09:25 10:00 10:35 11:10 11:45 12:20 12:55 13:30 14:05 14:40 15:15 15:50 16:25 17:00 17:35 18:10 18:45 19:20 19:55
TALAYTEPE
06:30 07:05 07:40 08:15 08:50 09:25 10:00 10:35 11:10 11:45 12:20 12:55 13:30 14:05 14:40 15:15 15:50 16:25 17:00 17:35 18:10 18:45 19:20 19:55
GÜZERGAH
ÜNİVERSİTE
Üniversite – Dağkapı – Galeria – Gevran Caddesi – Cemiloğlu Caddesi – Yanık Köşk – Bağlar 4 Yol – İskan Evleri – Yeni Köy Mezarlığı – Yeni Hal Kavşağı – Orhan Doğan Caddesi – Nazım Hikmet Caddesi – Talaytepe – Batı İlçe Otogarı
TALAYTEPE
Batı İlçe Otogarı - Talaytepe – Nazım Hikmet Cad. – Orhan Doğan Caddesi – Yeni Hal Kavşağı – Yeniköy Mezarlığı – İskân Evleri – Kuruçeşme – Bağlar Dörtyol – Koşuyolu – Gevran Cad. – Dağkapı – Üniversite
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Otobüs Saatleri için tıklayın
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.