1. YAZARLAR

  2. Mehmet Zülfi TAN

  3. Kudüs ümmetin haremidir
Mehmet Zülfi TAN

Mehmet Zülfi TAN

Doğruhaber Gazetesi
Yazarın Tüm Yazıları >

Kudüs ümmetin haremidir

A+A-

Bazen bardağı taşıran son damla olur. Bazen patlama noktası olur. Bazen bıçak kemiğe dayanır.

 Şu anda Amerika'nın yapmaya çalıştığı da tam bu noktalar.

Yıllarca Siyonistlerin yaptığı zulüm ve barbarlıklar birikti. Batının be batıl ehlinin yaptığı zulümler birikti.

Ülkelerimizi perde arkasından tarumar etmeleri yetmedi şimdi de kutsallarımıza aleni olarak el uzatmaya çalışıyorlar. Bütün Müslümanların gözünün içine bakarak bunu yapıyorlar.

Ama her zulmün bir sonu vardır.

Her şımarıklığın bir şamarı vardır. Her kalkışın bir de düşüşü vardır.

 Allahın izniyle tek tek yıkılan kuklalarından sonra şimdi sıra kuklacıya gelmiştir.

Türkiye'de ve diğer halkı Müslüman olan ülkelerde Amerika ve avenelerinin peşinde olduğu dolaplar artık ifşa olmuştur. Ne yapsalar da kendilerini temize çıkaramayacaktır. Türkiye'de halkın Amerika'ya olan düşmanlığı bütün ülkelerin üzerindedir. Halk da artık bu şeytanın çirkin yüzünü fark etmiştir.

Amerika bugün Kudüs'ü Siyonistlere peşkeş çekeceğini sanıyor ama bu onun kalan birkaç kuklasının da bertaraf olmasına vesile olacaktır inşallah. Müslümanların da birlik ve beraberliğini pekiştirecektir.

Bizim için Siyonist israil devleti bir kaşık suda boğacağımız bir güçtür. Allahın izniyle Filistinli mücahit kardeşlerimiz de onların hakkından gelirler. Ama Müslümanların bu dağınıklığı ve batıl ehline olan teslimiyeti belimizi bükmüştür. Ama Amerika'nın bu serkeşlikleri inşallah Müslümanları birleştirecektir.

Müslümanlar tarihte bir daha Kudüs davası etrafında bir araya gelerek batılıların belini kıracaklar inşallah. Çünkü bu ümmet en beklenmedik bir anda Allahın yardımıyla hesapları altüst ederek yeniden doğmasını bilmiştir.

Amerika ve batının oyunları artık buna engel olamayacaktır.

Her Nemrut için bir İbrahim. Her Firavun için bir Musa elbette vardır. Kudüs için de bir Selahaddin elbette çıkacaktır. Yeter ki biz görevimiz yapalım. Yeter ki biz Selahaddinler için hazırlık yapalım. İnsanlığın hasretle ulaşmasını beklediği bu İslam davası elbette herkese ulaşacaktır. Sadece Kudüs'ün değil dünyayı kurtaracaktır bizinillah.

Kudüs bu ümmetin kırmızı çizgisidir. Onu hiçbir emperyalist devlet Müslümanlardan alamaz. Almaya kalışana da en kısa zamanda haddini bildirecektir biiznillah.

Bu yazı toplam 378 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.