Bağlar Belediyesi kuruma tehlikesi altında olan ağaçlar için çalışma başlattı

Bağlar Belediyesi kuruma tehlikesi altında olan ağaçlar için çalışma başlattı

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Selahaddin Eyyubi Mahallesi’ne yaptığı ziyaret sırasında vatandaşların ilgi çekici talepleriyle karşılaştı, belediyenin ilgili birimlerine verdiği talimatlarla sorunların çözülmesini istedi.

Mahallede bulunan ağaçların aşırı sıcaklardan dolayı kuruma tehlikesi geçirdiğini belirten vatandaşların talebi üzerine sulama yapılması talimatını veren Beyoğlu, "Haftaya tekrar buraya geleceğim. Tüm sorunları çözmüş olarak görmek istiyorum" ifadelerini kullanarak, vatandaşlardan her konuda özel cep telefonu hattından kendisine ulaşmalarını istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlarının her zaman halkın içinde olarak sorunlara vakıf olmalarını istediğini belirten Başkan Beyoğlu, 28 aydır bunu sahada hayata geçirerek çalıştıklarını ifade ederek vatandaşların sorun ve taleplerini büyük bir dikkatle dinledi.

İşyerlerinde ziyaret ettiği vatandaşlara "Bizler sizlere hizmetkarız. Emirlerinizi dinlemeye geldik. Bizden bir talebiniz var mı?" diye soran Başkan Beyoğlu, bazı vatandaşların aşırı sıcaklardan dolayı kuruma tehlikesi geçiren ağaçlarla ilgili şikâyeti üzerine telefonla ilgili birimlere talimat vererek ağaçların düzenli olarak sulanmasını ve korunmasını istedi.

Kaldırım işgalleri için belediye ekiplerine talimat veren Beyoğlu, caddede bulunan eğlence mekanlarına yönelik yüksek sesli müzik şikayetleri için işletme sahiplerini ziyaret edip uyarılarda bulundu.

Mahallede temizlik seferberliği başlatılması için de yine belediyenin ilgili ekiplerine talimat veren Beyoğlu, mahallenin çocuk parkında oyun grubu kurulması için çalışma başlatılmasını sağladı.

Vatandaşların çeşitli konulardaki sorun ve taleplerini büyük bir titizlikle dinleyerek kendisine ulaşmaları için özel telefon numarasını veren Beyoğlu, gelecek hafta tekrar mahalleye gelerek yapılmasını istediği çalışmaları denetleyeceğini ifade etti.

“Makamların ve imkanların sahibi halkımızdır” diyen Beyoğlu, kendisine ulaştırılan her sorunu çözmeyi ödev olarak kabul ettiğinin altını çizdi.

Beyoğlu, "Gelecek hafta tekrar bu mahallemizi ziyaret edeceğim. İletilen sorunların zaman kaybedilmeden çözüme kavuşturulmasını istiyorum. Tüm ekiplerimiz halka hizmet etmek adına büyük bir özveriyle çalışıyor, hepsine teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın her talebini olgunlukla karşılayıp yetki ve sorumluluk alanlarımıza göre çözmek zorundayız. 28 aydan bu yana yaptığımız gibi vatandaşlarımızın ayağına gidip onları dinlemeye ve beraber çözüm üretmeye devam edeceğiz." diye konuştu.


Bağlar Belediyesi kuruma tehlikesi altında olan ağaçlar için çalışma başlattı

Bağlar Belediyesi kuruma tehlikesi altında olan ağaçlar için çalışma başlattı

Bağlar Belediyesi kuruma tehlikesi altında olan ağaçlar için çalışma başlattı

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler