HÜDA PAR Nusaybin ilçe teşkilatı 3’üncü olağan kongresini gerçekleştirdi

HÜDA PAR Nusaybin ilçe teşkilatı 3’üncü olağan kongresini gerçekleştirdi

​HÜDA PAR Nusaybin ilçe teşkilatı 3’üncü olağan kongresini yaptı. Yapılan seçimde mevcut başkan Halil Talayhan güven tazeledi.

HÜDA PAR Nusaybin ilçe binasında düzenlenen kongreye HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik, Nusaybin İlçe Başkanı Halil Talayhan yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve partililer katıldı. Yapılan seçimde mevcut başkan güven tazeledi.

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik kongrede yaptığı konuşmada şunları söyledi: "İlçe kongremizin ilimize, ilçemize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini Rabbimizden niyaz ediyorum. İslam'ı referans alan partimiz, bizim için amaç değil hakka ve halka hizmet etmekte sadece bir araçtır. Parti olarak bizler; siyasete İslami bir renk katma ve adaleti yeniden tesis etme düsturuyla yola çıktık.

Yeni yönetim kurulu üyelerimize şunları söylemek istiyorum; Bu görev size çok ağır bir yük yükledi. Üye kardeşlerimi, ihlas ve fedakârlıkla ellerinden gelenin en iyisini yapmaya davet ediyorum. Eğer bizler ihlas ile amel edersek, Allah bize yardım gönderecektir. Eğer bizler Allah'ın davasına yardımcı olursak Allah da bizlere yardımcı olacaktır. Bundan daha büyük bir şeref ve izzet yoktur. Bugüne kadar emeği geçen tüm kardeşlerime de teşekkür ediyorum."

Nusaybin İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Talayhan ise HÜDA PAR’ın programına duyulan ihtiyacın geçen her gün daha da arttığına dikkat çekti.

Talayhan, “Nusaybin İlçesi 3’üncü Olağan Kongremiz başta Nusaybin Mardin Ülkemiz ve İslam âlemine hayırlı olsun. Gün geçtikçe HÜDA PAR’ın programına daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. İnşallah hep beraber bu programı halka yaymak için var gücümüzle çalışacağız. Bizler, Önce İnsan Öncelik Adalet misyonuna layık bir vizyon çizerek inşallah toplumumuza maddi manevi faydalı olma yolunda gayret göstereceğiz. Bizler; iyi ve güzel fikirlere her zaman açığız. Rabbim ayaklarımızı sağlam ve sabit kılsın.” ifadelerini kullandı. 

İLKHA


HÜDA PAR Nusaybin ilçe teşkilatı 3’üncü olağan kongresini gerçekleştirdi

HÜDA PAR Nusaybin ilçe teşkilatı 3’üncü olağan kongresini gerçekleştirdi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.