Malatyalı depremzedeler kendilerini yalnız bırakmayan HÜDA PAR'a teşekkürlerini sundu

Bayramın son gününde Malatya'daki konteyner kentteki depremzedelerle bayramlaşmaya giden HÜDA PAR heyeti, depremzedeler tarafından ilgi ve sevgiyle karşılandı.

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcılarından Şehmus Tanrıkulu ve Hamdullah Tasalı'dan oluşan HÜDA PAR heyeti, bayramın son gününde Malatyalı depremzedeleri ziyaret ederek gönüllerini aldı.


Malatya İl Başkanı Mehmet İlker Dönmezer, Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya ve Elâzığ İl Başkanı Yasin Kavaklı'nın da hazır bulunduğu ziyarette, HÜDA PAR heyeti depremzedeler tarafından sevinçle karşılandı. Depremzedelerle bayramlaşan heyet, onların yaşadıkları sorun ve talepleri de not aldırdı.

HÜDA PAR'ın Cumhur ittifakına desteğini olumlu ve yerinde bir karar olarak değerlendiren depremzedeler, daha güçlü bir Türkiye için alınan kararın sevindirici ve önemli olduğuna vurgu yaptı.

Çocuklara özel ilginin gösterildiği ziyarette, HÜDA PAR heyeti, çocukların taleplerini dinleyerek not aldı.

4.png

Depremzedelerin genel olarak hizmetlerden memnun oldukları gözlenen ziyarette; depremzede çocuklar televizyon ve internet isterken büyükler de su şebekesi ve mobil market talebinde bulundu.

HÜDA PAR'ın gösterdiği duruştan memnun kalan depremzedeler, kendilerini yalnız bırakmayan HÜDA PAR heyetine teşekkürlerini ilettiler.

"Her hafta ihtiyaçlarımız eksiksiz karşılanıyor"