1. YAZARLAR

  2. Mehmet GÖKTAŞ

  3. Eşkıyalar, haramiler terör düşmanıymış
Mehmet GÖKTAŞ

Mehmet GÖKTAŞ

Doğruhaber Gazetesi
Yazarın Tüm Yazıları >

Eşkıyalar, haramiler terör düşmanıymış

A+A-

Katar'a yönelik yaptırımların en doğru ifade şekli bu olsa gerek.

Başta Suudi Arabistan ve Mısır olmak üzere bu ülke ve ülkeciklerin yöneticilerinin hiç birisi halkın özgür iradeleriyle yönetime gelmiş değillerdir. Zorbalıkla, despotlukla yönetimdedirler. Yani bu anlamda hepsi de eşkıyadırlar. Yönetimlerinin en bariz özellikleri ise haramiliktir. Yedikleri içtikleri baştan sona haramdır.

Bugün ümmetin yegâne geliri olan petrolü sadece savurganlıkla harcamaktan öte açlıktan kıvranan ümmetin büyük çoğunluğuna çevrilmiş silah olmuştur.

Bütün bunlar yetmiyormuş gibi bu eşkıya ve haramiler teröre karşı olduklarını söylüyorlar, terörü desteklediği iddiasıyla Katar'ı ablukaya almış durumdalar.

Yahu sizler terörün en az bir derece üstü olan eşkıya, gasıp ve harami durumundasınız. Başta Amerika olmak üzere her biri bir terör gurubunu desteklemektedirler.

Katar'ın desteklediğini iddia ettikleri o terör örgütlerine gelince bunların da HAMAS ve İhvan olduğunu söylüyorlar. HAMAS, Filistinli Müslümanların yüz akı, olmazsa olmazıdır, seçimle iş başındadır.

İhvan-ı Müslimin'e gelince, son yüz yılda bu ümmetin en meşru ve şeffaf birikimidir, bütün bir Ortadoğu'da her seviyede temsil edilmektedir.

Gerek HAMAS olsun gerek İhvan olsun nerede, kimlere terör eylemi gerçekleştirmiştir? HAMAS'ın yaşadığı topraklarda terörist israile karşı direnişini galiba terör olarak görüyor olmalı bu hain krallar. Bu ne büyük bir utanç ve yüzkarasıdır ki bu hain krallar israilden daha israilciler.

İşin daha ilginç yanı, şu anda Ortadoğu ve arada bir Avrupa'da şiddet eylemleri gerçekleştiren DAEŞ hiç söz konusu değil. Yani Katar DAEŞ'i destekliyor iddiası yok, Hamas ve İhvan'ı destekleme iddiasıyla ablukaya alınmış durumda.

İslam dünyası bundan daha büyük bir ihanet görmüş müdür acaba?

Tabi ki Katar'la her yönüyle ciddi ilişkiler içinde olan bir Türkiye vardır. Zaten asıl hedefin Türkiye olduğunu yazıp çizen de çoktur.

Başta Türkiye olmak üzere İslam ümmeti Allah'ın izniyle bu ihanet çemberini de kıracaktır.

Ve bir gün bu ümmet sırtında taşıdığı bütün bu eşkıya ve haramileri fırlatacak, asıl onları terörist ilan edecektir.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.