1. YAZARLAR

  2. Mehmet GÖKTAŞ

  3. Filistin, Filistin, Filistin
Mehmet GÖKTAŞ

Mehmet GÖKTAŞ

Doğruhaber Gazetesi
Yazarın Tüm Yazıları >

Filistin, Filistin, Filistin

A+A-

Ortadoğuda savaş ara sıra vekaletten, taşeronlardan asalete geçtiği günler oluyordu. Maşa kullanmayı bırakıp ülkeler doğrudan kendileri savaşa giriyordu.

Fakat doğrudan da olsa savaşı kendi topraklarında değil başkalarının topraklarında, Suriye üzerinde sürdürüyorlardı.

Bugünkü gündem ise çok daha net ve belirgin bir vaziyet almıştır, yani sadede, asıl meseleye gelinmiştir, Filistin'e gelinmiştir.

Çünkü bütün mesele Filistin idi, şimdi dönüp dolaşılıp meselenin özüne gelinmiştir.

Zaten Ortadoğudaki bunca kaosun nedeni Filistin, Filistin'in işgali idi. Tersinden söyleyecek olursak; Bunca savaşın, bunca kaosun, bunca hunharlığın yegâne sebebi israil denilen terör devletinin varlığıdır.

Şöyle  bir gözlerinizi yumun ve bu terör devletinin bir an için yok olduğunu düşünün, bütün problemlerin çözüldüğünü, fitne ve fesadın bütünüyle ortadan kalktığını, dünyanın merkezi konumundaki  bu bölgenin huzura kavuştuğunu göreceksiniz.

Bugün bu siyonist terör devletinin doğrudan kendisine yönelik Büyük Dönüş Yürüyüşü bizzat Filistinliler, toprakları gasp edilen, işgal edilen Filistinliler tarafından ısrarla sürdürülmektedir. Gazze sınırına dayanan binlerce Filistinli bunun için bedel ödemekte, bu son yürüyüşte şimdiden onlarca şehit verilmiş, binlercesi de yaralanmıştır.

Başta da belirttiğim gibi meydandakiler bu defa maşalar ve taşeronlar değil bizzat kendileridir. Topraklarından zoraki sürülüp çıkarılan Filistinlilerin bizzat kendileri gelmiş gasıplardan topraklarını istemektedirler. Dünyanın önemli bir bölümü Filistinlileri desteklemekte, her yerde gösteriler düzenlenmektedir.

Bütün bunlar yetmiyormuş gibi Amerika'nın serseri manyak Sarı Şeytan'ı da elindeki benzin bidonuyla kavgadaki yerini almış, tek başına sayılacak bir kararla büyükelçiliğini Kudüs'e taşımaktadır. Başta Avrupa olmak üzere 120'den fazla ülkenin karşı çıkmasına rağmen bunu yapmaktadır.

Fakat bazı kundaklama olaylarında şahit olduğumuz gibi Sarı Büyük Şeytanın elindeki benzin bidonu kendisini de yakacaktır.

Allah'ın izniyle hem terör devleti israilin hem de  Büyük Şeytanın yalnızlaşacağı tek başlarına kalacakları günler hiç de uzak değildir.

Ramazan hürmetine Rabbim bizlere bütün cephelerimizden hayırlı haberlere, şer cephesinden de hezimet haberlerine ulaşmamızı lütfeylesin, ilk teravihiniz, ilk orucunuz mübarek olsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.