HÜDA PAR’ı kim mi destekliyor?

Siyasi hayata atılan bir parti için bu kadar pervasız olmak, bu kadar düzenbaz olmak gerçekten dehşet verici. Yeni partiyi, tabiri caizse doğmadan boğmak, bu olsa gerek. HÜDA PAR kurulalı bombalama, takip, çamur at izi kalır yöntemleri birbirini izledi.Hatta cinayet işleyip onu suçlama kumpaslarına bile tevessül edildi. Bütün oyunlar çok kısa süre içerisinde deşifre olunca düzenbazlar her geçen gün daha da kudurdu. Kendi hiyerarşilerinden yola çıkarak bu partinin de arkasında dış güçlerin olduğu yalanına sarılmaya başladılar. Peki, bir partinin bu kadar derinlerden ciyak seslerin yükselmesine sebep olması neyin ifadesi acaba? Kim, niye rahatsız?

Bu partiden rahatsız olanları kısaca söyleyeyim: Gücünü halktan değil hep dışardan alanlar, MOSSAD ve CIA’sız edemeyenler; onların izin, istek ve yol göstermesi olmadan bir arpa boyu yol alma beceri ve yeteneğinden yoksun olanlar rahatsız. Çünkü kendi beceriksizliklerinden yola çıkarak HÜDA PAR’a olan yüksek teveccühe bir anlam veremeyip “dışsal destek olmadan bu olamaz” diye düşünerek böyle bir çıkar yol buluyorlar. Rahatsız olanlar, sürekli dış virüslere müptela olanlardır. Onların her birinin arkasında ya ABD ya israil ya da Rusya gibi katil rejimler veya onların istihbaratları olduğu için gördükleri her oluşumu da öyle sanırlar.

Hakk’tan alınan gücü hep görmezden geldiler, onu yok saydılar. Halkın teveccühünü güç olarak görmediler. Gözleri hep dışarıdan gelen güç ve paraya takılı kaldı. Bu halkın içinden çıkan birilerinin bu halkın desteğiyle ayakta durabileceklerini “akılları”nın ucundan geçirecek kadar maalesef özgürleşemediler. Hep başkasının kafasıyla düşündüler, başkalarının gözüyle baktılar ve başkalarına kulak oldular.

Yıllardır başkalarına (CIA ve MOSSAD’lara) aktarmak için bu halkın evlerine, işyerlerine dinleyiciler ve gözetleyiciler koyarak kendi bağlı bulundukları güçlere hizmet ederekten beslendiler. Bu yetmezmiş gibi bir de saf, Hakk’a ve halka hizmet şuuruyla yola koyulanlara çelme çalmaya devam ettiler. Vay efendim Türkiye’yi karıştırmak için yardım ve talimat alıyorlarmış. Sormazlar mı, bunlar şu ana kadar sizin sürecinizi bitirmek için kaç yere bomba, kaç yere Molotof attılar. Bunlar huzur bozucu ne yaptılar ki böyle bir suçlamaya duçar oldular.

İşaret edilen destekle ilgili partinin yalanlaması zaten ortada, ama böyle bir destek olsa dahi en azından bu destek, İslam beldelerinde milyonların kanına giren o kan emici vampirlerden değildir ya? Türkiye’nin İran’la paylaştığı istihbarat meselesinde de olduğu gibi…İslam beldelerine yönelişi, birileri hep tehlikeli addetti ve bu minvalde saldırdı. Türkiye’de kurulan “göz” ve “kulak”larla Pentagon’da, Tel Aviv’de koskoca bir ülke saniye saniye ve canlı canlı izlenip dinleniyorken iki İslam ülkesinin bir haber paylaşımı niye kıyametleri kopartıyordu. Bütün bunlar maalesef anlaşılır gibi değil.

Netice itibariyle müsterih olun, bu Hakk ve halkın hizmetkârları iyilik yolunda kendi imkânlarıyla ayakta kalma mücadelesini veriyorlar. Ama korkun!Bütün kirli odaklarla ilişkilerinizi deşifre edip koparmak için aynı zamanda hızla ilerlemektedirler.

Selam ve dua ile...

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.