1. YAZARLAR

  2. Mehmet GÖKTAŞ

  3. Mısır ve Arap kralları nereye?
Mehmet GÖKTAŞ

Mehmet GÖKTAŞ

Doğruhaber Gazetesi
Yazarın Tüm Yazıları >

Mısır ve Arap kralları nereye?

A+A-

Başta Mısır diktatörü olmak üzere Körfezin kralları bu işin nereye doğru gittiğini sanıyorlar? Efendilerinin arzularının bir bir gerçekleşeceğine, hiç bir pürüzle karşılaşmadan hedeflerine ulaşacaklarına ne kadar inanıyorlar acaba?

İslam âlemi için emperyalist efendilerinin ortaya koyduğu projelerin gerçekleşmesi için onlar adına koşuşturan, seğirtip duran bu zavallı uşaklar ne kadar uzak görüşlüler, ileriyi ne kadar görebiliyorlar dersiniz?

Siyonist ve emperyalist efendileri adına İslam’a ve Müslümanlara karşı yürüttükleri bu savaşın nasıl neticeleneceğini düşünüyorlar acaba? Ümmetin canına tak edeceği bir noktanın gelmeyeceği hesabını mı yapıyorlar?

Mesela başta Amerika ve siyonist terör devletinin bundan böyle ebediyen bu coğrafyada kalacaklarına, bu şekilde ileriyi görme adına doğru ata oynadıklarını, bizler gibilerin yanlış düşündüğüne ve yanlış bir mücadele içinde olduğumuza mı inanıyorlar?

Yıkılmaz bir duvara yaslandıklarına mı inanıyorlar da ha bire canavarlık yapmaya devam ediyorlar? Müslümanların bu eşkıyalığı artık tamamen sindirdiğini ve bu işin artık hep böyle gideceğini mi düşünüyorlar?

Veya biz mi yanılıyoruz, İslam adına biz mi hayallere dalıp olmayacak şeylerin peşinden koşuyoruz? Filistin artık ebediyen kaybedildi mi,  Mescid-i Aksa artık bizim üçüncü kutsalımız olma özelliğini kayıp mı etti? Çırpınışlarımız boşuna mı?

Emperyalistler mübarek coğrafyamızda daimiler mi, def olup gitmeyecekler mi?

Ne diyorsunuz, bölgemizin firavunları ve uşak kralları bütün bunları bizden önce mi fark ettiler de akıllıca teslim oldular?

İdamların peş peşe pervasızca devam ettiğine, veliahtların cinayetlerine ciddi bir ses çıkarılmadığına, zindanlardaki müslümanların seslerinin duyulmadığına göre bu zalimlerin zulmü sürecek gibi.

Fakat biz biliyoruz ki zalimlerin zulümleri belirli bir noktaya geldiğinde Rabbimizin rahmeti hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir noktadan gelip ulaşacaktır.

Bizleri derin üzüntüye boğan son idamlar Allah’ın izniyle zalimler için sonun başlangıcı olacaktır.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.