Zalimden mazlum mu olur, ey gafil?

Tıpkı efendine benziyorsun. Hem zalim olacaksın, hem gaddar ve acımasız olacaksın, hem de mazlum ayaklarına yatacaksın. Hem yeryüzünü fitneye boğacaksın hem de kendini ıslah edici olarak âleme yutturmaya çalışacaksın. Gece baskınına uğrayınca sanki hiç gece baskını yapmamışsın, görmemişsin, duymamışsın gibi davranacaksın. Hani senin eşin cezaevindeyken, evinde yalnız bir kadın ve küçük çocuğu varken evine helikopterle indirme mi yapıldı? Hani senin söz gelimi olimpiyata katılım sağlamak için diyelim ki bir vasıta kiralayan adamına örgüt üyeliği suçlaması mı yapıldı? Hani parçası olduğun Vatikan’a yardım için kermes düzenleyen kadına örgüt üyeliğinden ceza mı verildi? Sen ne gördün de mazlum oldun ey zalim?

Tıpkı efendilerine benziyorsun. Onlar da şimdi Hamasın zulümlerinden(!) bahsederek mazlum ayaklarına yatıyorlar. Zalimlerin örfü âdeti midir nedir? İki saatte bir çocuk öldürürsün, sonra terör saldırısına maruz kaldığından bahisle tüm dünya müstekbirlerini yanına almakla yetinmez Bir LEŞMİŞ Milletler kuklasından başsağlığı mesajı alırsın. Doğru! Senin mantığına göre o şehit edilenler, zaten sana hizmet için yaratılmışlardı değil mi?

Zalimin zulmü varsa mazlumun Allah’ı olduğunu unuttun mu? Şimdi, bunlar intikam amaçlı operasyonlar diye yırtınman boşuna değil mi? İntikam ise evet intikam. Sen hiç “innallâhe azîzun zuntikâm...” ayeti celilesini işitmedin mi? Niye şaşırıyorsun? Aklın gözünde, gözün intikam kılıcında ve kılıcın sahibini görmüyorsun.

Bütün bu zulümler, gaddarlıklar delil uydurup mazlumları mahkûm etmeler, ajanlaştırma çalışmaları, usulsüz dinlemeler, derneklere gidenleri aileleri ile birlikte tehdit etmeler kimin içindi? “Dünya gemisinin kaptanı”na yaranmak için değil mi? Onunla kötü olursan seni gemiden atacağından korktun değil mi? Gemiden göz göre göre atılıyorsun ve kaptanın umurunda değil. Şimdi okyanusa düşüyorsun ve yılana sarılıyorsun. Yılanlarla, çıyanlarla işbirliğin seni kurtaramayacak. Asıl “kurtarıcıdan” habersiz değilsin. Ancak reel politik davranıyorsun. Sadece O’na güvenip, yalızca O’ndan yardım istemek yerine hala “todays” aracılığı ile gâvurcuklara sığınıyorsun. Senin dünya gemisinin kaptanı dediğin “kâğıttan kaplanın” Şah’ı nasıl koruduğunu(!) görmedin mi? Hala mı silahların, sayıların üstünlüğüne inanıyorsun? “Nice az topluluklar, Allah’ın izniyle nice çok topluluklara galip gelmişlerdir.” Ayet-i celilesini işitmiş, örneklerini okumuşsun ancak gözünle görememişsin değil mi? O zaman Gazze’yi izle, Hamas’ı seyret.

Şimdi ey İHH, ey Gazze için kermes düzenleyen bacılarım, ey İhya Der, elinizi çabuk tutun. Gemilerinizi, Tırlarınızı seferber edin. Artık yolları kesilemeyecek. Onların, ısrarla okunmayın dedikleri yayınlarınızı arttırın. Sırtlan kapana düşmüşken elinizi çabuk tutun. Unutmayın en tehlikeli yılan yara almış olandır. Şimdilik deliğine kaçmaya çalışan bu engereğin inşallah bir an önce başı ezilir. Bunların “siyasal İslamcı” olarak tanımladıkları Müslümanlara kinleri, dinlerine dönüşmüştür. “Tevhid Selam” adlı sözde örgüte mal edilen eylemlerin faillerinin kendi patronları olduğunu bilmiyorlar mı? Böcek yerleştirme ve dinlemelerdeki maharetlerinden anlaşılıyor ki, eylemcilerin MOSSAD’ın hangi hücresinden, kimler olduklarını bilebilecek durumdadırlar. Ancak 20-25 yıl önce meydana gelen olaylar bahane edilerek “sürek avı” devam ettirilmesi kinlerinden midir, dinlerinden midir? “Sözde örgüt” denilmesinden rahatsız oluyor, hüccet olarak Yargıtay’ın “onama” kararını ileri sürüyorlar. O Yargıtay, Menderes’in kararını ve onun gibi on binlerce mağdurun kararlarını onamadı mı? Umarım sürecin sonunda aynı Yargıtay onlar aleyhine de elimize bir hüccet(!) verir.

Bu tehlikeli, kirli ve İslam’ın azılı düşmanlarına hizmet veren örgütün vitrininde hakikaten çok saf ve temiz Müslümanlar olduğunu biliyorum. Umarım Rabbim onları cehaletleri, saflıkları nedeniyle affeder. Bunlar örgütlerini de kendileri gibi saf ve temiz zannedebilirler. Onlara tavsiyem bu aziz, mübarek günlerde mazlumlara dua etmeleri, zalimleri de beddualarında unutmamalarıdır. Rabbimden de dualarına icabet etmesini diliyorum. Çünkü o zalimi ve mazlumu en iyi bilendir.
 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.