Mehmet GÖKTAŞ

Mehmet GÖKTAŞ

Allah’ım, Müslümanları Mısır’la birlikte sevindir!

Ey bizim Yüce Rabbimiz!
Günlerdir gözlerimiz Mısır’daki kardeşlerimize çevrili, kulaklarımız hep oradan gelecek hayırlı haberleri beklemekte ve bu şekilde bütün samimiyetimizle Sana yöneldik Allah’ım!
Bayramımızı Mısırdaki kardeşlerimizin zaferiyle birlikte gerçek bayram eyle, Kadir Gecemizi şu ana kadar ihya ettiğimiz en sevinçli Kadir gecesi eyle Allah’ım!


Şu mübarek günler ve geceler hürmetine ümitlerimizi neticesiz bırakma Allah’ım!
Adeviye Meydanında ve diğer meydanlarda kılınan cumalar hürmetine, teravihler hürmetine,
Adeviye Meydanında ifa edilen teheccüdler hürmetine, sabah namazları hürmetine, günlerdir yapılan dualar ve direnişler hürmetine İhvanımızın mücadelesini zaferle neticelendir Allahım!


Aziz İslam davası uğruna canlarını feda eden kardeşlerimizi şehadet rütbesiyle rütbelendir Allah’ım!
Seksen yıldan bu yana verdikleri şehidlerin kervanına onları da dâhil eyle Allah’ım!
Bu direniş esnasında sabah namazını kılarken hunharca katledilenler olmak üzere canlarını feda eden bütün kardeşlerimizi Hasan el Benna’nın, Seyyid Kutub’un, Abdülkadir Udeh’in, Şeyh Ahmed Yasin’in, Rantisi’nin, Halit el İstanbuli’nin ve adını sayamadığımız bu ümmetin medarı iftiharı olan diğer şehitlerinin kervanına dahil eyle Allah’ım!
Onların şehadetlerini başta Ortadoğu olmak üzere bu ümmetin dirilişine, ayağa kalkışına ve hasretle bekleşip durduğumuz İslam İnqılabına vesile eyle Allah’ım!


Seksen yıldır yılmadan, yorulmadan azimle sürdürdükleri izzetli çalışmalarını zaferle neticelendir Allah’ım!
Adımlarına sebat ver, yüreklerine cesaret ver, bakışlarına firaset ver Allah’ım!
Onlara yanlış yaptırma, onları nefislerine ve hevalarına uydurma, İhlas ve samimiyetten ayırma Allah’ım!
Birlik ve beraberliklerini bozma, sayılarını her geçen gün daha da artır, şu ana kadar hakkı ve batılı seçemeyip tarafsız kalanlara veya Müslümanların karşısına dikilenlere de şuur ve firaset nasip eyle Allah’ım!


Dünyanın en güçlü zalimlerinin bir araya gelerek kardeşlerimizin üzerine çullandığı bir günde bizim Senden başka hiçbir yardımcımız yok, Sensin bizim Mevlamız, Sensin bizim dayanağımız, Sensin bizim ümidimiz Allah’ım!
Biz biliyoruz ki, eğer Sen kardeşlerimize yardım edersen onlara galip gelecek hiçbir güç ve kuvvet yoktur. Eğer onları yalnız ve yardımsız bırakırsan, onların hiç ama hiç kimseleri yoktur Allah’ım!
Ey bizim Rabbimiz! Dört bir yandan kardeşlerimizin üzerine çullanan bu şer cephesini darmadağın eyle, hezimete uğratıver Allah’ım!


Sevinçlerini kursaklarında bırak, bundan sonraki günlerini çorap söküğü gibi bir birinden kötü getir, kurdukları tuzaklarını başlarına geçir, iplerini kendi ayaklarına dolaştır Allah’ım!
Bu ümmetin bütün servetinin ve yer altı zenginliklerinin üzerine çöreklenmiş bulunan başta Suud olmak üzere körfezdeki zalim kralları Müslümanların tepesinden alaşağı eyle Allah’ım!
Müslümanların sahip oldukları servetlerini ve alın terlerini emperyalistlere aktarmakla görevli olan bu hainlerin saltanatlarını artık yerle yeksan eyle Allah’ım!


Mısırda Müslüman kardeşlerimizin gerçekleştireceği inqılâpla birlikte bu zalim ve hain kralların korktuklarını da başlarına getir Allah’ım!
Ve bütün bunları dünya gözüyle bizzat görmeyi bizlere lütfeyle Allah’ım!
İslam’ı ve Müslümanları aziz eyle, küfrü ve kafirleri, şirki ve müşrikleri zelil eyle Allah’ım!
Ve bütün bunlara bizleri de şahid eyle, bizleri vesile eyle, bizim dualarımızı da Adeviye meydanındaki dualara dahil eyle Allah’ım!
 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.