Lut Kavminin Çocuklarıyız pankartlarıyla İstanbul sokaklarını kirleten soysuzlar

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, "Lut Kavminin Çocuklarıyız' pankartlarıyla İstanbul sokaklarını kirleten soysuzlara Diyanet İşleri Başkanı'mızdan yerinde bir cevap" şeklinde bir mesaj yayımladı.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, LGBT sapkınlığıyla oynanmak istenen oyunu, bu tür sapıklıklarla aile mefhumuna verilen zararı eleştirerek, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı.

"Lut Kavminin Çocuklarıyız' pankartlarıyla İstanbul sokaklarını kirleten soysuzlara Diyanet İşleri Başkanı'mızdan yerinde bir cevap" şeklinde bir mesaj yayımlayan Yılmaz, "Çocuklarımızı, gençlerimizi sapkın anlayışlara karşı eğitmek, bilinçlendirmek ve korumak hepimizin vazifesidir.'' dedi.

Yılmaz, sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi:

"Prof. Dr. Erbaş, LGBTİ üyeleri ve onları destekleyenler tarafından her yıl haziran ayı sonlarında yapılan Onur Yürüyüşü'ne değinerek eleştiride bulundu. Anne ve baba olmayı devreden çıkaran anlayışın yaradılışa aykırı bir davranış olduğunu ifade eden Erbaş, şöyle konuştu:

Dünyanın çeşitli yerlerinde, şimdi ülkemizde de yavaş yavaş olmaya başladı, zaman zaman bazı kavramlar, organizasyonlar, cinsiyet eşitliği gibi sloganlar adı altında birtakım sapkınlıkların gündeme getirildiğini ve yaygara yapıldığını görmekteyiz. Aileyi tahrip eden, insani ve ahlaki değerleri hiçe sayan söz konusu propagandanın, özgürlük, onur gibi kavramlarla servis edilmesi bir algı operasyonu ve aldatmacadır. Anne olmayı devreden çıkaran bir kadın ve baba olmayı devreden çıkaran bir erkek tasavvuru, fıtrata, yaratılışa aykırı bir sapkınlıktır ve tarih boyunca bütün inançlar tarafından hem reddedilmiş hem de lanetlenmiştir. Annelik ve babalıktan vazgeçen cinslerin birbiriyle evlenmelerine varıncaya kadar ileri götüren bu iş sadece Müslümanların değil bütün insanlığın meselesidir. Bu yüzden çocuklarımızı, gençlerimizi sapkın anlayışlara karşı eğitmek, bilinçlendirmek ve korumak hepimizin vazifesidir."

İLKHA

VİDEOYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Benzer Videolar