Mehmet GÖKTAŞ

Mehmet GÖKTAŞ

Sen Hiç Çekinme, Öldürmeye Devam!

Siyonist terör devletine söylüyorum. Hiç korkmadan, çekinmeden öldürmeye devam!

Biliyoruz zaten hiç çekinmiyorsun, öldürüyorsun, durmadan öldürüyorsun, hatta öldürdüğünü gizleme gereği de duymuyorsun artık.

Hem kimden çekineceksin, sana kim ne diyebilir, kim ne yapabilir ki? Sen de biliyorsun ki bir iki bağırıp çağırıyoruz, bir iki kınıyoruz hepsi o kadar.

Bizden, biz Müslümanlardan hiç çekinme, bizim işimiz boyumuzu aşmış, dönüp sana bakacak vaktimiz yok. Senden daha azılı düşmanlarımız var, hele onları bir halledelim ondan sonra.

Gün bu gündür, böyle günler her zaman bulunmaz. Gördüğün gibi şimdilik ne İran, ne Irak, ne Suriye, ne Türkiye ve ne de başkalarının sana hiç bir şey yapamayacağını görmüşsündür.

Geriye sadece sapan taşı atan çocuklar kalıyor, bilmem onlarla nasıl başa çıkacaksın.

Bu arada bir şey daha öğrendik, Araplar olarak meğer sizinle emmioğlu imişiz, biraz geç öğrendik ama neyse, artık bundan sonra akrabalığımızın gereğini de yerine getiririz.

Sadece Filistin’de, Gazze’de değil, Tahran’da, Bağdat’ta, dünyanın neresinde olursa olsun fark etmez, varlığından rahatsız olduğun, bir gün sana zararının dokunabileceğini düşündüğün ulemadan, ilim adamlarından, direniş öncülerinden kim varsa öldürmene bak sen!

Trump gitmeden ne kadar katliam yapabilirsem benim için kar diyorsun galiba. Ama hiç merak etme, değişen bir şey olmaz, Biden ile kaldığın yerden devam edersin. Ne zamana kadar? Senin bu katliamların sonu nerede biter, işte onu bilmiyoruz.

Fakat bir şeyi gerçekten merak ediyoruz, Allah sizin burnunuzu kiminle sürtecek, hangi kullarının eliyle cezalandıracak acaba?

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.